Autobusová doprava do Itálie

Doprava má charakter pravidelné linky a probíhá moderními autobusy, které splňují veškeré požadavky k cestování na dlouhé vzdálenosti.

OblastBenátská riviéraEmilia-RomagnaPalmová riviéra
LokalityBibione Caorle Cavallino Eraclea Mare Lido di Jesolo Lignano Porto Santa Margherita Rosolina MareLido AdrianoAlba Adriatica Martinsicuro San Benedetto Silvi Marina Tortoreto Lido Villarosa
Zpáteční jízdenka
pro 1 osobu
2 500 Kč2 600 Kč2 900 Kč
Nástupní a svozová místa - příplatky
Cena Města
Zdarma Brno, Mikulov, Praha
400 Kč Beroun, České Budějovice, Dobříš, Chomutov, Písek, Vyškov
500 Kč Hradec Králové, Jablonec Nad Nisou, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Most, Olomouc, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Prostějov, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem

Další nástupní místa lze zajistit po dohodě s CK.

Cestovní podmínky autobusové dopravy

V termínech 3.6.2023 - 16.9.2023 nabízíme možnost zajištění autobusové dopravy.
Využíváme služeb prověřených přepravců, přeprava má charakter pravidelné autobusové linky (tzn. bez hostesek či autobusových delegátů, místenky se nevystavují na konkrétní sedadlo - lze však přihlédnout k přáním či zdravotním problémům klientů).
Vzhledem k nízké ceně jsou obsazována všechna místa v autobuse (vč. poslední řady sedadel). Každý cestující (i malé děti) musí mít své sedadlo. CK si vyhrazuje právo vyloučit z přepravy osoby podnapilé či vulgárně se chovající vůči ostatním osobám, a to bez nároku na jakoukoli náhradu.
V ceně za osobu je zahrnuta i přeprava 1 příručního zavazadla do 5 kg a 1 zavazadla o hmotnosti 15 - 20 kg (v zavazadlovém prostoru). Domácí zvířata není možné přepravovat.
CK si vyhrazuje právo na změnu hodiny odjezdu, případně i změnu trasy a svozů i v den odjezdu v důsledku kontinuálního prodeje do posledního dne. Z uvedených nástupních míst může CK organizovat svozy i ve spolupráci s jinou CK a mezi příjezdem k místu přesedání a odjezdem autobusu může vzniknout i větší časová prodleva. Jako svozové dopravní prostředky jsou vedle autobusů využívány i mikrobusy, osobní automobily.
Pokud je na trase menší počet osob než 6, má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší nástupní místo na trase autobusu (bez nároku na náhradu jízdného). CK si vyhrazuje právo nahradit svoz proplacením jízdného pravidelné hromadné dopravy (autobusové linky, vlak). CK si vyhrazuje právo ve výjimečných případech svoz zcela zrušit (zrušení svozu nemůže být uznáno jako důvod ke zrušení celého zájezdu).CK si vyhrazuje právo na možnost přestupu klientu z autobusu do osobního automobilu či mikrobusu v cílové zemi pobytu (přestup se uskuteční v cílové zemi pobytu a následně budou klienti rozvezeni do jednotlivých letovisek).
Je nutné vzít na vědomí, že po území ČR nemusí trasa vždy vést nejkratším směrem k hraničnímu přechodu. CK nenese odpovědnost za případné zpoždění a za následky z toho vyplývající pokud k tomuto zpoždění došlo skutečností, kterou CK nemohla ovlivnit ani jí zabránit.

CK B&K Tour - spolehlivá dovolená od roku 1990